Najem długoterminowy

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy alternatywę dla klasycznego leasingu. Najem długoterminowy z wykupem cechuje się łatwością uzyskania, gdyż do podpisania umowy potrzebne są jedynie dowód osobisty, prawo jazdy oraz aktualny wydruk z CEiDG/KRS (w przypadku przedsiębiorców). Jesteśmy w stanie zarówno zakupić samochód wskazany przez klienta, jak również wynająć jeden z aktualnie dostępnych na naszym placu. Po wszelkie szczegóły zapraszamy do kontaktu.


" Ze względu na łatwość uzyskania oraz bardzo konkurencyjne ceny w porównaniu do klasycznego leasingu jest to najlepsza forma finansowania auta. Dodatkowym autem jest możliwość zmiany modelu w trakcie trwania umowy. Wszystko załatwiłam w 2 godziny. Szczerze polecam." 

Aneta K.

Dlaczego warto?

Chcemy uprościć cały proces wynajęcia auta do minimum. Do rozpoczęcia umowy potrzebny jest jedynie dowód osobisty i prawo jazdy, a w przypadku przedsiębiorców aktualny wydruk z CEiDG lub KRS.- nie sprawdzamy baz danych KRD i BIK
- oferujemy auta fizycznie dostępne na placu
- realne otrzymanie auta od razu po podpisaniu umowy
- możliwość podstawienia auta pod dowolnie wskazany adres na terenie Polski 

Darmowa wycena 

W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu poprzez formularz znajdujący się poniżej.Celem usprawnienia przygotowania oferty prosimy o podanie w formularzu następujących informacji:
segment auta, czas trwania umowy (minimum 6 miesięcy), przewidywane miesięczne przebiegi.
Stworzenie oferty jest w pełni darmowe i nie zobowiązujące do niczego.
Istnieje możliwość zakupu konkretnego pojazdu pod wymagania klienta, po wszelkie szczegóły zapraszamy do kontaktu.

Kontakt w sprawie wyceny